Vonkajší odev závisí od obdobia, v ktorom sa vaše dieťa narodilo

Vonkajší odev závisí od obdobia, v ktorom sa vaše dieťa narodilo. Najpohodlnejšie oblečenie pre malé deti sú kombinézy. Mali by byť aspoň dva – jeden na jeseň-jar, druhý na zimu. Alebo to môže byť kombinéza s výpustnou sponou, ale potom na jar a na jeseň bude o niečo väčšia ako požadovaná veľkosť. Dôležitý bod: ak ste motorista, potom budete mať auto-kolísku, takže si neberte obálku-obálku, vaše nohavice by mali mať nohy – pre pohodlie pri používaní bezpečnostných pásov.
Prostriedky na starostlivosť o dieťa.

Získajte mydlo na dieťa (bude vhodnejšie použiť tekuté mydlo s dávkovačom), detský krém, prášok (malá fľaša), hygienické obrúsky, jednorazové plienky. Preferencia v prvých štádiách života sa zvyčajne poskytuje plienkam, nie nohavičkám a neskôr matke. Nožnice alebo pinzety, ktorým je vhodné, ale aj to, a ktoré by mali byť špeciálne vyvinuté pre deti. Niektoré zariadenia na čistenie nosového kanála sa už niekoľko rokov nachádzajú v predaji. Veľmi odporúčam, aby sa z nich zvyčajne dali roztoky pre deti.

Maslo, fľaše, bradavky, sieťovina na zeleninu, bavlnené púčky, vaty – každá mama sa rozhodne sama o sebe, ale môže to urobiť bez zbytočných predmetov. A bavlnené tampóny a disky by mali byť nahradené vatou. Ak chcete vyčistiť uši, postačte, aby ste zatočili chodník a na umývanie ju vezmite vatovú guľu. A, samozrejme, plátno, môžete mať niekoľko kusov, staré možnosti sú pohodlnejšie ako nové – menej šumivé, teplejšie a absorbovateľnejšie.
Súprava prvej pomoci

Uistite sa, že užívate detské lieky na bolesti brucha (žalúdky, kolika, atď.), Prvýkrát najčastejšie je váš záchranný kruh a vitamín “D”. Teraz bola liečba pupočnej zóny so zelenou a peroxidom zrušená, ale tento bod necháme podľa Vášho uváženia.

Možno, že prvýkrát pre zdravé dieťa to bude stačiť. Keď starnete, budete potrebovať aj iné lieky lacné postielky, napríklad pri bolestiach pri rezaní zubov.

Nezabudnite na seba. Ak ste dojčiaca matka, potrebujete ďalšie vitamíny a minerály. Najmä vápnik – na posilnenie zubov a vlasov a horčíka, aby ste vy a vaše dieťa pokojne spali a znova sa nestrácajú nad drobnostiami. Ak chcete byť zaistení, môžete do lekárskej skrine pridávať antipyretické lieky, protizápalové lieky s laktózou a bifidobaktériami, ale len tak, aby boli tam a nie viac. Pamätajte, že všetko treba používať iba podľa lekárskych predpisov.
nábytok

Samozrejme, kočík, posteľ, matrac, kúpeľ (prikrývka zostane na obale, ale môžete mať dve). Môžete si kúpiť ležadlo na vlastné pohodlie, autolift, ak máte auto. Môžete si kúpiť vankúš pre dieťa v tvare podkovy, je veľmi pohodlné ležať na, a tiež dať prvé návnady. O niečo neskôr budete potrebovať ľahší kočík a malý stôl na kŕmenie.

Bez chodcov a arény sa môžete dobre riadiť, lekári hovoria: dokonca je to potrebné. Môžete si kúpiť len tri v jednom – kočík-transformátor, variant – zima-leto, a to spolu – auto. Šachtler nie je základnou potrebou, jeho nákup zostáva podľa Vášho uváženia, rovnako ako posúvanie do vane alebo vodných kruhov. Existujú také matky, ktoré robia bez kočíka, používajú len praky alebo batohy, ale sú tu aj také deti, ktoré nespia v postieľke a stávajú sa miestom nehladených vecí.

Preto, ak nie ste finančne pripravení na akékoľvek nákupy, môžete bezpečne kúpiť vyššie uvedené body a ich počet. Každá mladá matka si vyberá svoj vlastný prístup a skúsení môžu len poradiť. Kúpte si nábytok v elektronickom obchode Banaby.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s